Kutatók éjszakája: látványos ismeretterjesztések a BME-n Flachnerb 2018-09-06

Kutatók éjszakája: látványos ismeretterjesztések a BME-n

Csaknem húsz helyszínen több mint hetven program várja az érdeklődőket az első alkalommal két naposra tervezett országos rendezvény műegyetemi állomásán.

Ebben az évben is számos izgalmas és látványos előadás, szakmai bemutató és kísérlet, valamint különleges helyszín várja az érdeklődőket a Kutatók Éjszakáján 2018. szeptember 28-29-én a BME-n. A cél a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítése. Az intézményünkben 13. alkalommal megtartott, Európa-szerte közkedvelt eseménysorozat ezúttal is ingyenesen látogatható, ugyanakkor néhány műegyetemi rendezvény előzetes regisztrációhoz kötött, amelyekről érdemes mielőbb tájékozódni az esemény honlapján. A műegyetemi programokat ezen a linken találják meg, az épület szerinti keresés pedig ezen a felületen érhető el. A hagyományosan nagy érdeklődésre számot tartó programok mellett lesznek újak is, érdemes lesz ellátogatni a BME-re.