Kutatók Éjszakája a BME-n, idén 15. alkalommal Flachnerb 2019-09-16

Kutatók Éjszakája a BME-n, idén 15. alkalommal

Ezúttal is érdekes programok  várják az érdeklődőket a kétnapos Kutatók Éjszakája – 2019. szeptember 27-28. -országos rendezvénysorozat műegyetemi állomásain.

Számos izgalmas, látványos előadással, szakmai bemutatóval és kísérlettel készülnek a szervezők. Az országos eseménysorozat  ingyenes, ugyanakkor néhány bemutató látogatása előzetes regisztrációhoz kötött. Így lesz ez a Műegyetemen is, ezért érdemes mielőbb tájékozódni a programokról. A BME rendezvényei ezen a linken érhetők el.
Akik testközelből szeretnének megismerkedni az Ipar 4.0 technológiáival, az I épület bemutatóit látogassák meg szombaton: ott tájékozódhatnak a VR és az AR ipari alkalmazásairól, irányíthatnak nagygépeket, egyúttal közvetlen közelről vehetik szemügyre a vállalati szenzorok és az önvezető járművek működését.