Vezetőség

Dr. Joó Attila
igazgató
joo.attila@emk.bme.hu

Dr. Bodzay Brigitta
igazgatóhelyettes
bodzay.brigitta@bme.hu

Projektmenedzsment

Dr. Hódsági Mária
projektmenedzser
hodsagi.maria@bme.hu

Horváth Rómeó
projektmenedzser
horvath.romeo@bme.hu

Horizon Europe Program

Dr. Schenk Borbála
vezető európai pályázati tanácsadó
schenk.borbala@bme.hu

Adminisztrációs munkatársak

Maray Anikó
ügyvivő szakértő
maray.aniko@bme.hu

Tímári Lizandra
ügyvivő szakértő
timari.lizandra@bme.hu

Orosz Anna Klára
ügyvivő szakértő
orosz.anna.klara@bme.hu

Kiss Annamária
ügyvivő szakértő 
kiss.annamaria@bme.hu

Marketing

Flachner Bernadett
marketing vezető
flachner.bernadett@bme.hu

Szemere Dorottya
marketing asszisztens
szemere.dorottya@bme.hu

BME Z10 Startup Központ

Gémesi Zsolt
inkubációs vezető
gemesi.zsolt@bme.hu

Rusz Bertalan
inkubációs menedzser
rusz.bertalan@bme.hu

BME BRIDGE Iroda

dr. Timár Adrienn
iparjogvédelmi vezető

dr. Boreczki-Szarka Eszter
iparjogvédelmi ügyintéző
szarka.eszter@bme.hu

dr. Salamon-Poth Júlia
iparjogvédelmi ügyintéző
poth.julia@bme.hu

BME 5G Laboratórium

Németh Vilmos
5G Labor vezető
nemeth.vilmos@bme.hu

Wisinger Borbála
5G Labor munkatárs
wisinger.borbala@bme.hu

BME Ipar 4.0 Technológiai Központ

Kovács László
Ipar 4.0 Technológiai Központ vezető 
kovacs.laszlo@vik.bme.hu

Nenov Adrienn
Ipar 4.0 Technológiai Központ munkatárs 
nenov.adrienn@bme.hu

Zéró Karbon Központ

dr. Kaderják Péter
Zéró Karbon Központ vezető
kaderjak.peter@bme.hu

Lengyel Balázs
munkatárs
lengyel.balazs@bme.hu

 

dr. Szolnoki Pálma
főmunkatárs 
szolnoki.palma@bme.hu

Mészáros Fanni
főmunkatárs 
meszaros.fanni@bme.hu

Katona Kinga
titkárságvezető

A FIEK Csapat